Aramak


Bu, biraz da niyetle ilgili bir durumdur. Örneğin kaybolan bir parayı aramak, bir şeyinizi kaybedeceğinizi, buna mukabil yerine çok değerli bir şey alacağınızı işaret eder. Birini aramak, bir eşe olan ihtiyacınızı gösterir. Eğer arama umutsuz ise, yanlış yere odaklandığınızı simgeler.

Rüya size ne aradığınızı gösteriyorsa, bu yaşamın anlamı ya da yazgınızın anahtarı; işte ya da cinsellikte başarı; ya da sevgi olabilir. Gençseniz, yaşamın anlamından çok maddi başarı ve mutluluk olma olasılığı büyüktür; otuz beş yaşın üstündekiler için ise tersi geçerli olabilir. Bütün yaş grupları sevgiyi arar görünüyor; fakat sevginin türü değişebilir; Bazıları için keyfi cinsel ilişkiler; bazıları için romantik "gerçek aşk" ; bazıları içinse her şeyle mistik bir olma.

Rüya, belki sizin aldatıcı amaçların peşinde koştuğunuzu; birinci şeyleri birinci sıraya koymadığınızı; ya da enerjinizi başka amaçlara transfer etmenin zamanının geldiğini söylüyordur. Sahip olmaya değer her şeye zaten sahip olduğunuzu ve yalnızca bunu kavramamıza gerek olduğunu; ve hepimizin istediği (istediğimizi düşündüğümüzden ayrı olarak) sevginin bile, her varlığın merkezinde bulunan sevgi kapasitesi olduğunu söyleyen spiritüel öğretmenler haklı olabilir. Ne var ki her bireysel yaşamda her şeyin kendi mevsimi vardır.Rüya Tabiri Arama

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü
V Y Z

İletişim © 2008 www.ruya.info.tr
Rüyalar - Rüya Tabirleri - En Popüler Rüyalar - Rüya Nedir? - Rüya Tabirleri Nedir? - Rüya Günlüğü
Rüya Türleri - Rüya Süreleri - Rüyaların İşleyişi - Rüya ve İslam - Karabasan Nedir? - Rüyalar Hakkında Sorular